blacha aluminiowa

Blachy aluminiowe to produkt, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na niskie temperatury, wiatr, duże zasolenie, zanieczyszczenie powietrza czy nawet kwaśne deszcze.
Blachy aluminiowe są stosunkowo lekkie w porównaniu do ich sztywności. Nie pojawia się na nim rdza, ponieważ nie zawiera ona żelaza. Jeżeli podczas transportu, rozładunku lub montażu pojawią się zarysowania nie powoduje to dużego uszczerbku produktu. A to wszystko dzięki powłoce organicznej, która jest odporna na uszkodzenia. Nawet te, które wynikają z eksploatacji.


Ważną zasadą, o jakiej należy pamiętać podczas montowania blachy aluminiowej to brak styczności z odsłoniętymi powierzchniami metalowymi, takimi jak na przykład stal, cynk, miedź. Może to spowodować uszkodzenia. Natomiast obróbki dekarskie również muszą być wykonany z blachy aluminiowej, aby uniknąć zniszczeń.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.