dachówka betonowa

Jedną z najpopularniejszych dachówek w Polsce jest dachówka cementowa. Często nazywana jest ona również dachówką betonową.
Dachówka ta charakteryzuje się wspaniałymi walorami estetycznymi. Jest także odporna na warunki atmosferyczne, takie jak mróz, wiatr oraz na upływający czas. Dachówka betonowa wykonana jest z barwionej masy cementowej, a następnie pomalowana farbą akrylową. Dachówki te są w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego są bardzo często wybierane przez konsumentów. Są one tańsze od dachówek ceramiczny jednakże nie różnią się bardzo wyglądem. 


Stosując dachówki ceramiczne lub betonowe mają Państwo gwarancję lepszego wyciszenia, ponieważ są to produkty ciężkie. Dachówki te są także odporne na porastanie mchów czy wykwitów wapiennych.  
Jeśli chodzi o montaż dachówek betonowych, nie różni się on w zasadzie niczym od układania dachówki ceramicznej. Ważnym elementem jest wentylacja i ocieplenie, zwłaszcza, jeżeli chcą Państwo zagospodarować poddasze. Dlatego też montaż dachówki należy powierzyć fachowcom, którzy zapoznani są z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Mają Państwo wtedy pewność, że dach będzie Państwu służył przez wiele lat.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.