Dom na usługach Twojej wyobraźni

Sterowanie światłem i zarządzanie Twoim domem dzięki FIBARO będzie się opierało na Twojej wyobraźni. To Ty zadecydujesz o natężeniu światła oraz z czym ma się komponować, to Ty zadecydujesz, jakie urządzenia będą w danym czasie funkcjonowały. Do pomocy będzie służył jeden z trzech systemów:
FIBARO RGBW Controller – jest to niewielki sterownik obsługujący tradycyjne kanały RGB oraz czwarty kanał światła białego, tak aby otrzymać szerszą, pastelową paletę kolorów (trzy miliony różnych odcieni do Twojej dyspozycji). Dzięki RGBW Controller można stworzyć niepowtarzalne iluminacje świetlne w pełni komponujące się z Twoim nastrojem, panującą atmosferą lub pogodą na zewnątrz. Bez jakiegokolwiek problemu uda się dobrać barwę dla poszczególnych stref oświetlenia, pasek ulubionych kolorów za jednym dotknięciem zmieni salon w zależności od Twoich planów (romantyczna kolacja, odwiedziny znajomych lub samotny wieczór z książką).

FIBARO Dimmer oraz FIBARO Dimmer 2 to dwa uniwersalne moduły ściemniające, pozwalające na zdalne sterowanie dowolnym oświetleniem. Dzięki nieodczuwalnemu dla wzroku ściemnieniu żarówek stałych o 15-20% systemy te umożliwiają znaczne wydłużenie długotrwałości działania żarówek oraz zmniejszają koszty zużycia prądu. Dimmer 2 samodzielnie pozwala na zmianę przycisków włącznika światła w wyzwalacz scen, przez co aktywacja wybranej sceny będzie tak prosta, jak zapalenie światła. Dodatkowo daje możliwość skonfigurowania oświetlenia tak, aby w nocy nie oślepiać domownika, np. podczas nocnej wizyty w łazience.

FIBARO Relay Switch jest to moduł dający możliwość zdalnego sterowania urządzeniami typu włącz/wyłącz (np. oświetlenie, klimatyzatory, pompy ciepła, piece, systemy podlewania) oraz gniazdkami elektrycznymi, przez co następuje pełne zarządzanie sprzętami AGD, TV, itd. FIBARO Relay Switch przeznaczony jest do pracy w puszce łącznika ściennego lub tam, gdzie istnieje potrzeba wysterowania dowolnego odbiornika, jednak jego moc nie może przekraczać 2,5kW. Dzięki Relay Switch znika zastanawianie się, czy telewizor lub lampa zostały wyłączone przed Twoim wyjściem – można za pomocą jednego przyciku wyłączyć wszystkie urządzenia i zgasić światło.

Przekonaj się, jak może wyglądać Twoje codzienne życie z FIBARO Dimmer FIBARO Dimmer 2, FIBARO Relay Switch 

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.