PAKIET STARTOWY FIBARTO STARTER KIT

System FIBARO STARTER KIT pozwoli Ci na odkrycie nowego standardu życia. Ma nieskończenie wiele możliwości personalizacji a także daje możliwość wprowadzenia i zastosowania podstawowych rozwiązań, które przełożą się na energooszczędność Twojego domu. Zatem zyskasz podwójne korzyści – zarówno niższe rachunki, jak i świadomość dbania o środowisko naturalne. Zdalne sterowanie systemem FIBARO STARTER KIT da Ci możliwość kontroli domu z każdego miejsca na ziemi!

Zainstalowanie systemu FIBARO STARTER KIT jest niezwykle proste i szybkie i - co ważne - nie wiąże się się z żadnymi remontami ani też zmianami w strukturze budynku. W skład systemu wchodzi pięć inteligentnych urządzeń (m.in. Wall Plug i Motion Sensor) oraz centralka Home Center Lite, która stwarza czytelne statystyki zużycia energii, lokalizuje również urządzenia pobierające najwięcej energii elektrycznej. Ułatwienia te sprawią, że analiza rachunków stanie się dziecinnie prosta i więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu.

Zobacz film pokazujący rewelacyjne zastosowanie systemu FIBARO STARTER KIT

 

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.