rynny aluminiowe

Rynny aluminiowe cenione są głownie ze względu na swoją wysoką odporność na korozję oraz trwałość. Różnorodność kolorów idealnie pasuje do każdego rodzaju pokryć dachowych. Technologie, które wykorzystuje się przy produkcji rynien są przyjazne środowisku. Aluminium to produkt, który bez problemu nadaje się do ponownej obróbki. Dodatkowy atut to fakt, iż aluminium jest materiałem lekkim, co ułatwia i przyspiesza montaż systemu orynnowania.Jeżeli podczas instalowania rynny pojawią się zarysowania lub inne uszkodzenia mechaniczne aluminium utlenia się i odbudowuje swoją barierę ochroną, przez co nie powoduje korozji.
Elementem bardzo pracochłonnym jest obróbka systemu orynnowania. Jednakże niedawno na naszym rynku pojawił się aluminiowy system ciągły, który jest wytwarzany bezpośrednio na placu budowy. Docinanie części odbywa są na miejscu, przez co system jest spójny  i nie wymaga od monterów stosowania łączników. Poza tym jest on indywidualnie sprzedawany, także zmniejsza się ryzyko popełnienia błędu podczas instalacji. 

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.