Inteligencja

Inteligentny dom, jaki Państwu proponujemy, działa w oparciu o system FIBARO, który aktualnie jest najlepiej dopracowanym rozwiązaniem z zakresu automatyki budynkowej. Cechą charakterystyczną tego systemu jest bezinwazyjna instalacja: dzięki zminiaturyzowanym modułom zamontowanym za włącznikiem jakiejkolwiek puszki podtynkowej (np. rolety, światła), nie ma już konieczności użycia żadnych kabli. Atutem jest również fakt braku całkowitego połączenia z infrastrukturą budynku, czyli podczas całkowitego remontu mieszkania (diametralnej zmiany  koncepcji, burzenia ścian) wystarczy jedynie wyjąć ze ściany moduł, żeby zainstalować go w nowym miejscu. Sieć mesh zapewni modułowi automatyczne odświeżenie położożenia, a on będzie nadal współdziałał z resztą systemu.

System FIBARO uaktualnia się automatycznie, samodzielnie wykonuje na zewnętrzne serwery kopie zapasowe ustawień a części zasilane bateriami z dużym wyprzedzeniem przypomną użytkownikowi o wymianie zasilaczy. Do bezprzdewodowego zarządzania nie potrzebyje ani stałego adresu IP, ani połączenia vpn. System sam monitoruje i sprawdza stan poszczególnych urządzeń, jednocześnie realizując zaplanowane wcześniej czynności, a na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia informuje użytkownika o problemie. FIBARO, jako jedyny na rynku, dokonale wie, jakie jest położenie otwarcia markizy, rolety, itd. oraz umie sprawować kontrolę nad oświetleniem typu LED, czy świetlówkami nawet w starego typu instalacjach, to jest takich,  w których nie ma przewodu neutralnego. Kiedy użytkownik uda się na urlop, zapominając o wyłączaniu ogrzewania, system wyśle zapytanie, czy ma to zrobić za niego.

FIBARO gwarantuje całkowite bezpieczeństwo - w pełni integruje się z zamontowanym już systemem alarmowym, każda część systemu jest autonomiczna - co jest istotne w przypadku np. pożaru. Wówczas każdy element niezależnie od centrali decyduje o uruchomieniu oddymiania, otwarciu okien, rolet, drzwi, itp.

System ma bardzo prosty i funkcjonalny interfejs konfiguracyjny, dzięki czemu nie ma konieczności wzywania serwisu. W każym momencie użytkownik ma możliwość zmiany zależności, scen oraz całej inteligencji systemu z dowolnego komputera, nie mającego żadnego profesjonalnego oprogramowania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu który prezentuje jego działanie

System FIBARO jest w pełni kompatybilny z:

  • przeważającą liczbą telefonów komórkowych dostępnych na rynku, przez co użytkownik ma zapewnioną całkowitą swobodę sterowania
  • zdalnymi produktami przeszło 300 niezależnych producentów i innymi urządzeniami sterowanymi również za pomocą konkurencyjnych systemów
  • każdą kamerą IP dostępną na rynku (po wychwyceniu nieprzewidzianego zdarzenia system przesyła film lub zdjęcie na komórkę użytkownika).

 

Zapraszamy na prezentację systemu do naszego Showroomu, gdzie będziecie mogli Państwo poznać działanie i możliwości systemu. Odprężyć się wygodnie na kanapie przed TV i przy pomocy tabletu bądź smartfonu rozpocząć przygodę z inteligentnym domem: zasuwać rolety, zasłony, ściemniać światło, regulować temperaturę, słuchać ulubionej muzyki, sterować oświetleniem LED, zmieniając kolor na ulubiony, podglądać przez kamery co dzieje się na zewnątrz, parzyć kawę czy herbatę lub rozpocząć romantyczną kolację przy stoliku zmniejszając natężenie światła na 15% . To wszystko przy pomocy jednego urządzenia: Twojego smartfonu bądź tabletu! O pilotach do TV, wzmacniacza, radia, dekodera, bramy garażowej, bramy wjazdowej, sterownika LED, rolet itd. można w końcu zapomnieć. Zobacz, oceń i przyłącz się do świata, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Pakiet startowy tylko 2099 zł!!!!

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.