Wspaniałe wstawanie

Dzięki systemowi FIBARO mogą Państwo zaprojektować sobie pobudkę, taką, jaką lubicie, która pomoże Państwu z chęcią wstać do pracy nawet w niepogodę.

FIBARO ze swoimi fantastycznymi rozwiązaniami, zagwarantuje Państwu luksus oraz optymalną wygodę.

Przedstawimy Państwu, jak może wyglądać codzienność z proponowanym przez nas systemem:

GODZINA 6:00

Informacje meteorologiczne zostają pobrane przez centralę systemu. Dzięki nim zostaje dobrana sekwencja etapowo zaplanowanych akcji, tworząc temperaturę idealnie dopasowaną do Państwa porannych nawyków i potrzeb.

GODZINA 7:15

W całym domu jest już właściwa temperatura. Inteligentny dom budzi Państwa poprzez ciche włączenie preferowanego radia, potem stopniowo podwyższa głośność.

GODZINA 7:20

Rolety powoli odsuwają się, dzięki czemu do Państwa sypialni wpada światło dzienne. W zimie system załącza 30-sto stopniowe oświetlenie, aby przystosować wzrok do naturalnego światła.

GODZINA 7:25

Pora wstać. Dom, wychwytując ruch w sypialni, załącza Państwu oświetlenie na drodze do łazienki i kuchni.

GODZINA 7:26

Cały inteligentny dom toruje Państwu drogę w codziennych rytuałach: w łazience do wanny nalewa się gorąca woda, w kuchni załącza się ekspres, w salonie uruchamia się telewizor i włącza się ulubiony kanał, powiedzmy z wiadomościami z Polski i ze świata.

GODZINA 7:30

W całym domu okna uchylają się subtelnie, do wnętrza dostaje się świeże powietrze.

GODZINA 7:50

Wracają Państwo do sypialni, która już się wywietrzyła, i rozkoszują się rześkim powietrzem. Na ekranie TV system FIBRO wyświetla dane o panujących warunkach atmosferycznych, co ułatwia dobór garderoby. Dopełnieniem jest ulubiona muzyka w tle.

GODZINA 8:00

Najwyższy czas na wyjście do pracy. System wyłącza wszystkie urządzenia, spuszcza rolety, zamyka drzwi i załącza alarm. Dom jest zabezpieczony.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.