X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Bramy garażowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe segmentowane i rolowane. Szeroka gama kolorystyczna i doskonałe parametry cieplne zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Wyboru możecie Państwo dokonać z takich firm jak Oknoplast, Wiśniowski czy Hormann.

FormularzFormularz szybka wycena

Bramy garażowe Oknoplast

Firmę Oknoplast wyróżnia dbałość o najmniejsze detale. Przemyślane projekty bram segmentowych są rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego budynku. Charakteryzuje je niezwykła wytrzymałość, solidnością wykonania. Posiadają bardzo wysoki poziom izolacji termicznej. Wnętrze garażu i przyległych pomieszczeń są chronione przed zimnem, dzięki czemu zmniejsza się zapotrzebowanie na ich ogrzewanie. Szeroki wybór kolorystyki pozwoli na dopasowanie do wyglądu budynku. Bramy garażowe Oknoplast to bezpieczeństwo, niepowtarzalny design, funkcjonalność oraz energooszczędność.

Bramy garażowe Wiśniowski

Bramy garażowe firmy Wiśniowski to cenione przez użytkowników produkty. Na ich bezawaryjne działanie można liczyć przez długie lata. Oferujemy bramy garażowe Wiśniowski, które łączą ze sobą funkcjonalność, świetną izolację cieplną, bezpieczeństwo oraz oryginalny design. Szeroki wybór bram o różnym przeznaczeniu, pozwala na dopasowanie tej idealnej do potrzeb Twojego budynku. 

Bramy garażowe Hormann

Jakość, kompleksowość i innowacyjność - tak w skrócie można przedstawić bramy garażowe firmy Hormann. Bez względu na rodzaj bramy, jest to solidnie wykonany produkt, który zagwarantuje doskonałą izolację cieplną, komfort użytkowania oraz niepowtarzalny wygląd. Kompleksowe rozwiązania umożliwiają montaż bramy nawet w najbardziej skomplikowanych garażach. Dzięki nowoczesnym technologiom można sterować bramą za pomocą pilota lub smartphona.