X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Rolety i przesłony

Rolety zewnętrzne to coraz bardziej popularne rozwiązanie dla domów i mieszkań. Dzięki ich zastosowaniu możecie Państwo znacznie obniżyć koszty za ogrzewanie czy klimatyzację.  Sterowanie rolet może odbywać się przy pomocy smartphona, włącznika lub pilota.

FormularzFormularz szybka wycena

Rolety

Wykorzystanie rolet zewnętrznych Oknoplast nie tylko zredukuje poziom hałasu przedostającego się do domu, ale uchroni również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Obudowa i pancerz wyprodukowane zostały z wysokogatunkowego aluminium wypełnionego pianką PIR. Rolety Oknoplast dedykowane są przede wszystkim do stosowania w budownictwie energooszednym, gdzie każda utrata ciepła ma ogromne znaczenie. Do zamontowania zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Zapraszamy do wyboru rolet o bogatej kolorystyce  i różnych sposobach otwierania (ręcznych, elektrycznych).

Roleto-żaluzje Bubendorff

Rolety z funkcją żaluzji od firmy BUBENDORFF to innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju produkt. Posiada wszystkie właściowisci rolet i żaluzji w jednym. Takiego rozwiązanaia brakowało na rynku. Oferujmey roleto-żaluzje elektryczne sterowane pilotem czy smartphonem. Wystepują również w wersji solarnej, które nie potrzebują podłaczenia do sieci. Jest to idealne rozwiązanie do zamieszkanych budynków gdzie poprowadzeni intalacji nie jest już możliwe.

Żaluzje fasadowe

Oferowane przez nas żaluzje fasadowe  to szczyt elegancji i nowoczesności wsród osłon okiennych. Swietnie komponuja się z nowoczesną architekturą. Ich budowa umożliwia ochrone przed słońcem bardzo dużych i gabarytowych konstrukcji okien. Żaluzje fasadowe posiadają ruchome lamele , którymi można regulowac dopływ śiwatła do pomieszczenia. Sterowanie odbywa sie przy pomocy włącznika, pilota lub smartphona. 

Markizy 

Markizy montowane są na oknach fasadowych lub dachowych. Ich zadaniem jest ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. W odróznieniu od tradycjnych osłon wewnetrznych zapewniają redukcję promieniowania słoneczego nawet o 75%  Przekłada sie to na skuteczniejszą wydajnośc klimatyzacji przy mniejszym zużyciu energii. Ich przezierność nie ogranicza widoczności jak w przypadku tradycjnych rolet zaciemniających.