X
Kod
X
Kod
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Rolety i przesłony

Rolety zewnętrzne to coraz bardziej popularne rozwiązanie dla domów i mieszkań. Dzięki ich zastosowaniu możecie Państwo znacznie obniżyć koszty za ogrzewanie czy klimatyzację.  Sterowanie rolet może odbywać się przy pomocy smartphona, włącznika lub pilota.

FormularzFormularz szybka wycena

Rolety

Wykorzystanie rolet zewnętrznych Oknoplast nie tylko zredukuje poziom hałasu przedostającego się do domu, ale uchroni również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Obudowa i pancerz wyprodukowane zostały z wysokogatunkowego aluminium wypełnionego pianką PIR. Rolety Oknoplast dedykowane są przede wszystkim do stosowania w budownictwie energooszednym, gdzie każda utrata ciepła ma ogromne znaczenie. Do zamontowania zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Zapraszamy do wyboru rolet o bogatej kolorystyce  i różnych sposobach otwierania (ręcznych, elektrycznych).

Roleto-żaluzje Bubendorff

Rolety z funkcją żaluzji od firmy BUBENDORFF to innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju produkt. Posiada wszystkie właściowisci rolet i żaluzji w jednym. Takiego rozwiązanaia brakowało na rynku. Oferujmey roleto-żaluzje elektryczne sterowane pilotem czy smartphonem. Wystepują również w wersji solarnej, które nie potrzebują podłaczenia do sieci. Jest to idealne rozwiązanie do zamieszkanych budynków gdzie poprowadzeni intalacji nie jest już możliwe.

Żaluzje fasadowe

Oferowane przez nas żaluzje fasadowe  to szczyt elegancji i nowoczesności wsród osłon okiennych. Swietnie komponuja się z nowoczesną architekturą. Ich budowa umożliwia ochrone przed słońcem bardzo dużych i gabarytowych konstrukcji okien. Żaluzje fasadowe posiadają ruchome lamele , którymi można regulowac dopływ śiwatła do pomieszczenia. Sterowanie odbywa sie przy pomocy włącznika, pilota lub smartphona. 

Markizy 

Markizy montowane są na oknach fasadowych lub dachowych. Ich zadaniem jest ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. W odróznieniu od tradycjnych osłon wewnetrznych zapewniają redukcję promieniowania słoneczego nawet o 75%  Przekłada sie to na skuteczniejszą wydajnośc klimatyzacji przy mniejszym zużyciu energii. Ich przezierność nie ogranicza widoczności jak w przypadku tradycjnych rolet zaciemniających. 

Rolety elewacyjne

Rolety elewacyjne mają zastosowanie przede wszystkim w istniejących już budynkach, jednak można je również stosować w nowo budowanych obiektach. Skrzynkę rolety montuje się od strony zewnętrznej – bezpośrednio na elewacji albo we wnęce okiennej. Standardowo rolety sterowane są za pomocą zwijacza sznurowego lub taśmowego, który obsługuje pancerz o powierzchni do 3 m2. Oferujemy Państwu rolety elewacyjne firmy DAKO o trzech kształtach skrzynek.

Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe przeznaczone są głównie dla wszystkich nowo budowanych obiektów, można je również zastosować w budynkach już istniejących, jednak konieczne jest dokonanie niezbędnych zmian w obrębie nadproża. System DAKO DK-RSP zastosowany w roletach podtynkowych zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie wywiera wpływu na konstrukcję nadproża, okna lub drzwi, jednocześnie nie naruszając bilansu energetycznego budynku

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne nadają się głównie do montażu w nowo budowanych obiektach – decyzja o ich wyborze powinna być podjęta już na etapie projektowania budynku, w takim przypadku architekt zwiększa wysokość otworu okiennego o określony wymiar skrzyni rolety. Jest także możliwość zamontowania rolet nadstawnych w budynkach już istniejących, jednak wówczas należy dokonać niezbędnych modernizacji. Oferujemy Państwu rolety nadstawne firmy DAKO w systemach DK-RNB oraz DK-RNC

Rolety nadprożowe

Rolety nadprożowe przeznaczone są dla nowo budowanych obiektów w momencie ich projektowania. Montaż rolet nadprożowych w systemie DAKO DK-RKS można rozłożyć na dwa etapy. Bogaty wachlarz kolorów pancerza, jaki Państwu oferujemy, na pewno sprosta Państwa wymaganiom. Bez najmniejszego problemu wybiorą Państwo taki odcień, który będzie się idealnie komponował na przykład z kolorem elewacji.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

ok