Firma

Krycie dachów Mazowieckie


Firma DACH-POL Mińsk Mazowiecki prężnie działa na polskim rynku oferując swoim Klientom kompleksową realizację w zakresie doboru i montażu okien, drzwi, bram i rolet oraz dachów przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Oferujemy również najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie inteligentnych systemów dla Twojego domu.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy poszukują najwyższej jakości produktów oraz nowatorskich rozwiązań. Szczególny nacisk kładziemy na fachowość i profesjonalizm w realizacji świadczonych przez nas usług. Zadowolenie  z jakości świadczonych przez nas usług jest dla nas najwyższym dobrem.

W oparciu o bogate doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologie i doskonalenie jakości udało nam się z sukcesem rozwinąć swoją pozycję na polskim rynku oraz wypracować markę, która kojarzy się z rzetelnością i najwyższą jakością.

Naszą firmę wyróżnia także kompleksowość świadczonych usług. Począwszy od fachowego doradztwa, przygotowanie kosztorysów, poprzez transport materiałów aż po profesjonalny montaż wszystkich elementów.

W odróżnieniu od konkurencji kładziemy szczególny nacisk na estetykę wykończenia oraz wieloletnią trwałość produktów z gwaracnją do 50-ciu lat a na wykonane przez naszą firmę usługi udzielamy aż 5-letniej pisemnej gwarancji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą pokryć dachowych oraz spektrum realizowanych przez naszą firmę usług.

W naszej ofercie są również usługi: mini żurawiem na terenie Warszawy, przyssawką do szyb max 500kg wykorzystywane przy profesjonalnym montażu okien.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.