Okna najlepszych producentów

W naszej ofercie znajdą Państwo okna PCV, drewniane oraz aluminiowe prowadzimy sprzedaż na terenie Warszawy oraz woj. mazowieckiego. Oferujemy bogaty wybór kolorystyki oraz dostępność modeli w harmonii z drzwiami, roletami i bramami.

Okna PVC

Okna z PVC dominują na rynku stolarki otworowej. Konstrukcja naszych okien charakteryzuje się bardzo dużą trwałością – profile nie wymagają konserwacji przez 40 lat, a ich specjalna budowa gwarantuje stabilność okien, ponadto profile te są wzmacniane, przeważnie kształtownikami stalowymi. Wybór naszych okien PVC jest dobrą decyzją, ponieważ są odporne na wodę i substancje chemiczne, dzięki komorowej budowie są lekkie i zapewniają podwyższoną izolacyjność termiczną. Dodatkowo dobrze pasują do każdego, nawet nowoczesnego domu a ich pielęgnacja sprowadza się jedynie do mycia. Bogata kolorystyka pozwoli Państwu na wybór takiej barwy okna, która będzie się doskonale komponowała, np. z kolorem elewacji czy też odcieniem bramy garażowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi u nas systemami okiennymi. Pragniemy zaznaczyć, że w przypadku każdego okna jest możliwość wyposażenia opcjonalnego, które dotyczy szyb, okuć, czujników otwarcia, klamek oraz szprosów i listew.

sprawdź ofertę

Okna drewniane

Okna drewniane są postrzegane jako towar luksusowy, ich ramy są nieco bardziej wytrzymałe niż te zrobione z PVC. Niezaprzeczalnym atutem jest ich szczelność, dzięki czemu zapewniają ciepło i doskonałą akustykę. Wybierając nasze okna drewniane, mają Państwo pewność dokładnego wykonania oraz ich długowieczności. Klejona konstrukcja profili sprawia, że okna się nie wypaczają, ich pielęgnacja i konserwacja (malowanie lub lakierowanie co kilka lat) sprawi, że będą służyły Państwu przez 90 lat! A ewentualne zarysowania i uszkodzenia łatwo naprawić. Ponadto nasze okna nadadzą Państwa wnętrzu ciepły i przytulny charakter a także ładnie skomponują się z innymi drewnianymi domowymi elementami. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą okien drewnianych, które mamy w ofercie. Chcemy zaznaczyć, że w przypadku każdego systemu okiennego można go dodatkowo doposażyć w detale dotyczące szyb, okuć, czujników otwarcia, klamek oraz szprosów i listew. Szeroka paleta barw daje Państwu możliwość wyboru takiego odcienia ramy okiennej, który będzie najbardziej Państwu odpowiadał. 

sprawdź ofertę

Okna aluminium

Okna aluminiowe wyróżniają się spośród innych okien niewielką wagą i bardzo dużą wytrzymałością. Należy zaznaczyć, że dzięki najnowszym materiałom termoizolacyjnym nasze okna aluminiowe dorównują energooszczędnością pozostałym typom. Aluminium jest surowcem, niezwykle podatnym na formowanie a poprzez dużą wytrzymałość i stabilność tworzone są zarówno wąskie profile, dzięki którym okna wydają się większe, jak też duże ramy, w których możliwe jest umieszczenie ciężkich przeszkleń. Sama pielęgnacja sprowadza się do zwykłego przetarcia ich powierzchni raz na kilka miesięcy wodą z dodatkiem środka myjącego niezawierającego octu lub innego kwasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien aluminiowych, gdzie we wszystkich systemach zamknięte skrzydło sprawia od zewnątrz wrażenie jednolitej płaszczyzny, co nadaje elewacji nowoczesny i elegancki wygląd. Zaznaczamy, że w przypadku każdego okna jest możliwość wyposażenia opcjonalnego, które dotyczy szyb, okuć, czujników otwarcia, klamek oraz szprosów i listew.

sprawdź ofertę

Sprawdź pozostałą ofertę

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.