X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

OKNA PCV, DREWNIANO-ALUMINIOWE I ALUMINIOWE

Okna

Jesteśmy dystrybutorem najlepszych producentów okien PCV, drewnianych i aluminiowych w Warszawie, Mińsku Mazowieckim (Kobierne). Posiadamy aktualny certyfikat Ambasadora Dobrego Montażu Okien. Nasze ekipy wykonują montaże szczelne (ciepłe) w sposób należyty i staranny. Dysponujemy własnym sprzętem do montażu dużych i ciężkich przeszkleń (mini żuraw).

FormularzFormularz szybka wycena

Okna PVC

Okna z PVC dominują na rynku stolarki otworowej. Ich konstrukcja charakteryzuje się doskonałą trwałością – profile nie wymagają konserwacji przez długie lata. Specjalna budowa gwarantuje dobrą statykę dzieki ich wypełnieniu zamkniętym profilem stalowym oraz specjalna wkładką termiczną. Posiadają szeroką game kolorystyczną dzieki, której z łatwością dopasujesz je do koloru drzwi czy bramy garażowej.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi systemami okiennymi w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. W przypadku każdego okna istnieje możliwość wyposażenia opcjonalnego, takich jak szyby, okucia, czujniki otwarcia, klamki oraz szprosy. Odwiedź nasz salon i dokonaj odpowiedniego wyboru.

Okna aluminium

Okna aluminiowe Aluhaus wyróżniają się spośród innych okien dostępnych na rynku. Są niezwykle trwałe i posiadają dobrą statykę. Dzięki najnowszym materiałom termoizolacyjnym nasze okna aluminiowe przewyższają energooszczędnością konkurencyjne produkty. Aluminium jest surowcem, niezwykle wytrzymałym i stabilnym. Dzięki temu możemy wyprodukować bardzo duże przeszklenia bez konieczności ich dzielenia. Sama pielęgnacja sprowadza się do zwykłego przetarcia ich powierzchni raz na kilka miesięcy wodą z dodatkiem środka myjącego. W przypadku każdego okna jest możliwość wyposażenia opcjonalnego, które dotyczy szyb, okuć, czujników otwarcia, klamek, szprosów i listew. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe są uznane za najlepszy produkt w swojej klasie, ich ramy są bardziej wytrzymałe niż te zrobione z PVC i cieplejsze od tych z aluminium. Największym atutem jest ich odporność na wiatr, a dzięki wklejaniu szyb na sucho zapewniają ciepło i doskonałą akustykę. Wybierając nasze okna drewniano-aluminiowe, mają Państwo pewność dokładnego wykonania oraz ich długowieczności. Klejona konstrukcja profili sprawia, że okna nie ulegną deformacji, a nakładka zewnętrzna zapewni bezobsługowe użytkowanie. Ponadto nasze okna nadadzą Państwa wnętrzu ciepły i przytulny charakter, a także ładnie skomponują się z innymi elementami wystroju domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Okna Oknoplast

Dach-Pol jest dystrybutorem okien jednego z największych producentów na polskim rynku. Firma Oknoplast rozwija się od 1994 roku i produkuje ponad półtora miliona okien rocznie , dzięki najwyższej jakości produktów, zdobywa zaufanie wśród klientów.

Prowadzimy kompleksową sprzedaż okien Oknoplast na ternie województwa mazowieckiego.