X
Kod
X
Kod
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Drzwi

Drzwi wejściowe to wizytówka domu, powinny posiadać właściwą izolację termiczną, zapewnić bezpieczeństwo i prywatność. Właściwy wybór drzwi nie należy do łatwych. Nasi handlowcy pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru.

FormularzFormularz szybka wycena

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane mają wielowiekową tradycję i kojarzone są z naturą, ciepłem oraz elegancją. Drewno przywodzi też na myśl solidność i wytrzymałość. Ten naturalny materiał nie rozszerza się pod wpływem wysokich temperatur, dlatego umożliwia wyprodukowanie wysokich i solidnych konstrukcji. Co ważne, drzwi drewniane posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne. Zapewnią przyjemny chłód latem i ciepło w porach jesienno-zimowych.

Oferujemy drzwi drewniane firmy Parmax. Jest to marka premium, która do produkcji swoich drzwi wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak m.in. zaawansowane systemy antywłamaniowe czy system malowania PROTOR firmy Adler zapewniający odporność na zarysowania, pot czy inne zabrudzenia.

Drzwi aluminiowe

Oryginalny, prestiżowy design, trwałość, lekkość - to tylko niektóre zalety drzwi aluminiowych. Aluminium to surowiec dość łatwy w kształtowaniu, dzięki czemu można uzyskać najrozmaitsze wzory i rozmiary.

Drzwi aluminiowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie to produkty, które cechuje również doskonała izolacja termiczna i wytrzymałość - nie odkształcają się, są odporne na wilgoć i rdzę. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi aluminiowych Aluhaus i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne stalowe firmy Wikęd zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą wytrzymałość. Są odporne na włamania, uderzenia czy próby wyważenia. Drzwi wykonane ze stali nie wymagają czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Posiadają bardzo szeroką gamę modeli o doskonałych parametrach termoizolacyjnychDrzwi z PVC

Drzwi wejściowe wykonane z PVC są doskonałym rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje wysokiej estetyki idącej w parze z funkcjonalnością. Są połączeniem piękna, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności oraz wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu cały budynek nabiera charakteru. W naszej ofercie z pewnością odnajdą Państwo zarówno odpowiedni rodzaj, jak i konkretny model, który w pełni będzie odpowiadał Państwa gustom i stylistyce domu. Przedstawiamy rozwiązania od renomowanych producentów drzwi: DAKO i WIKĘD.

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe dzięki swej konstrukcji są szczelniejsze niż inne i nie poddają się łatwo płomieniom - podczas pożaru hamują rozprzestrzenienie się dymu oraz ognia. Przepisy nakazują ich montaż we wszystkich instytucjach użyteczności publicznej. Warto je zamontować również w domach jednorodzinnych (zwłaszcza jako drzwi do kotłowni lub między wiatrołapem a garażem) - w  razie pożaru odgrodzą te pomieszczenia od reszty domu. W ofercie przygotowanej dla Państwa mamy takie rodzaje drzwi przeciwpożarowych, które nie tylko spełnią wyżej opisane wymagania, ale i spełnią Państwa oczekiwania estetyczne - zarówno pod względem modelu, jak i jego koloru

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

ok