X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Drzwi

Drzwi wejściowe to wizytówka domu, powinny posiadać właściwą izolację termiczną, zapewnić bezpieczeństwo i prywatność. Właściwy wybór drzwi nie należy do łatwych. Nasi handlowcy pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru.

FormularzFormularz szybka wycena

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane mają wielowiekową tradycję i kojarzone są z naturą, ciepłem oraz elegancją. Drewno przywodzi też na myśl solidność i wytrzymałość. Ten naturalny materiał nie rozszerza się pod wpływem wysokich temperatur, dlatego umożliwia wyprodukowanie wysokich i solidnych konstrukcji. Co ważne, drzwi drewniane posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne. Zapewnią przyjemny chłód latem i ciepło w porach jesienno-zimowych.

Oferujemy drzwi drewniane firmy Parmax. Jest to marka premium, która do produkcji swoich drzwi wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak m.in. zaawansowane systemy antywłamaniowe czy system malowania PROTOR firmy Adler zapewniający odporność na zarysowania, pot czy inne zabrudzenia.

Drzwi aluminiowe

Oryginalny, prestiżowy design, trwałość, lekkość - to tylko niektóre zalety drzwi aluminiowych. Aluminium to surowiec dość łatwy w kształtowaniu, dzięki czemu można uzyskać najrozmaitsze wzory i rozmiary.

Drzwi aluminiowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie to produkty, które cechuje również doskonała izolacja termiczna i wytrzymałość - nie odkształcają się, są odporne na wilgoć i rdzę. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi aluminiowych Aluhaus i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne stalowe firmy Wikęd zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą wytrzymałość. Są odporne na włamania, uderzenia czy próby wyważenia. Drzwi wykonane ze stali nie wymagają czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Posiadają bardzo szeroką gamę modeli o doskonałych parametrach termoizolacyjnych