X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Okna Oknoplast

Dach-Pol jest dystrybutorem okien jednego z największych producentów na polskim rynku. Firma Oknoplast rozwija się od 1994 roku i produkuje ponad półtora miliona okien rocznie , dzięki najwyższej jakości produktów, zdobywa zaufanie wśród klientów.

Prowadzimy kompleksową sprzedaż okien Oknoplast na ternie województwa mazowieckiego.

FormularzFormularz szybka wycena

Oknoplast Warszawa - sprzedaż i montaż okien

Dach-Pol jest dystrybutorem jednego z największych producentów okien w Polsce. Firma Oknoplast rozwija się od 1994 roku i na ten moment produkuje ponad półtora miliona okien rocznie. Świadczy to nie tylko o najwyższej jakości produktów, ale i o zaufaniu do marki. Prowadzimy kompleksową sprzedaż okien Oknoplast w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.

Jakie okna wybrać?

Każdy, kto ma przed sobą budowę domu czy mieszkania, staje przed trudnym wyborem: jakie okna wybrać? Poszukiwania mogą trwać bardzo długo, bez pożądanych efektów. Dobrze jest zainspirować się nowościami i kierunkiem, w którym podąża dzisiejsza branża okienna. Jednymi z najmodniejszych modeli jest Winergetic Premium w kolorze woodec turner oak wraz z roletami i drzwiami w tym kolorze. Wielki powrót zapowiada także trend na białe profile. Okna antracytowe czy czarne również nie tracą na  swojej popularności.

Okna Oknoplast w Warszawie

Wysokiej klasy wyposażenie domu jest teraz w zasięgu ręki. Okna PVC Oknoplast prezentują się doskonale, posiadają atrakcyjną i szeroką ofertę. Wykorzystane materiały do produkcji okien PCV cechują wszechstronne właściwości. Gwarantują one:

 • atrakcyjną cenę, która nie nadwyręży Twojego budżetu
 • trwałość, jakośc i odpornością na korozję - nie tracisz czasu i pieniędzy na konserwację i naprawy okien przez długie lata
 • przytulne wnętrzna  - dzięki dużej ilości dziennego światła, które każdego dnia wpada do Twoich pomieszczeń
 • wysoki poziom ochrony cieplnej - energooszczędność - rosnące koszty energii cieplnej nie będą dla Ciebie powodem do zmartwień
 • nowoczesny, estetyczny wygląd - szeroki wybór profili okiennych, które doskonale imitują drewno 

Okna Oknoplast Warszawa to jedne z najlepszych produktów na rynku! Aerożel stosowany w wybranych oknach jest innowacyjnym rozwiązaniem. To najlżejszy materiał, którego wykorzystanie skutecznie poprawiło termikę okien.

Montaż okien Warszawa - wymiana i serwis

Dach-Pol oferuje profesjonalny montaż okien w Warszawie i na terenie woj. mazowieckiego. Wybierz nasze usługi, a zyskasz pewność:

 • solidnie zamontowanych okien
 • szybkiej i bezproblemowej realizacji
 • profesjonalnego podejścia do zlecenia
 • pełnego wsparcia specjalistów z branży okiennej
 • korzystnej wyceny
 • udanej i satysfakcjonującej współpracy

Mini żuraw do montażu i wymiany okien

Proponujemy także wynajem mini żurawia budowlanego, który usprawnia pracę przy montażu okien. Z jego pomocą możemy pracować wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Montaż i wymiana okien przy użyciu mini zurawia jest zdecydowanie bezpieczniejsza i sprawniejsza.

Nie obawiamy się dużyczh i ciężkich przeszkleń a Państwu gwarantujemy, że towar montowany nie będzie posiadał uszkodzeń. Nasze doświadczone i certyfikowane ekipy sprawnie zajmą się ich montażem.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

ok