blachodachówka

Jednym z rodzajów pokrycia dachowego są blachodachówki. Jest to stalowa blacha, która jest pokryta powłoką organiczną o różnej grubości. Ten rodzaj pokrycia dachowego w Polsce stosowany jest już ponad 20 lat. Pomysł jej stosowania pojawił się u nas z krajów skandynawskich.
Na Polskim rynku istnieje wielu producentów blachodachówki, którzy mogą pochwalić się bardzo bogatym asortymentem.Blachodachówka ma szerokie zastosowanie. Można jej używać miedzy innymi do pokrycia dachów domów letniskowych, domów mieszkalnych, a nawet zabytków. Dzięki powłokom ochronnym, jakie zawiera blachodachówka jest ona odporna na korozję, działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne lub zarysowania. Kolejny plus blachodachówki to jej różnorodność. Wiele z nich posiada oryginalne i estetyczne kształty, które do złudzenia mogą przypominać tradycyjne dachówki ceramiczne. Każdy z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie, ponieważ blachodachówki są dostępne w rozmaitych kolorach i kształtach.
Producenci bardzo często udzielają gwarancji na trwałość produktu, dzięki czemu jesteśmy zabezpieczeni na lata.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.