Bramy rolowane

Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem znajdującym zastosowanie przede wszystkim w małych pomieszczeniach garażowych. Ich cechami charakterystycznymi są pionowe prowadzenie oraz brak prowadnic sufitowych. Płaszcz bramy roluje się do estetycznej skrzynki umieszczonej na nadprożu garażu.
Bramy rolowane firmy DAKO, które Państwu oferujemy, gwarantują długoterminowe użytkowanie. Aluminium, z którego wykonano bramę, jest wyjątkowo wytrzymałym materiałem, nie ulegającym korozji, dodatkowo cechuje go lekkość, więc nie obciąża konstrukcji. Całość prezentuje się elegancko i gustownie, a kolor, który można wybrać z różnorodnej palety, optymalnie uzupełni wygląd zarówno samej bramy, jak i całego budynku. Należy jeszcze zaznaczyć, że nasze bramy rolowane mają manualny system awaryjny, zatem w przypadku awarii prądu nie będzie problemu z dostaniem się do garażu.

Jest możliwość opcjonalnego doposażenia każdej bramy w elementy, które zwiększą bezpieczeństwo użytkowania:

  • hamulec bezpieczeństwa
  • czujnik listwy optycznej
  • komplet fotokomórek zewnętrznych

oraz w aluminiowe pancerze:

  • przeszklony
  • wentylacyjny.

Można również zamontować sterownik Somfy Axcroll wraz z pilotami (dwu- lub czterokanałowymi) i klawiaturą kodową.

Brama garażowa rolowana w całości jest wykonana z aluminium, ma pancerz o grubości 18,5 mm wypełniony pianka poliuretanową. W standardzie brama rolowana została wyposażona w skrzynię umieszczoną na nadprożu, w której umieszczony jest wał wraz z silnikiem.

Sterowanie bramą garażową rolowaną:

  • silnik Somfy - bezawaryjność i siła napędu firmy Somfy gwarantują długotrwałą pracę bramy
  • korba do awaryjnego otwierania bramy - Korba jest przeznaczona do awaryjnego otwarcia bramy w przypadku braku prądu
  • wyłącznik kluczykowy - montowany standardowo na zewnątrz budynku. Służy do sterowania bramą rolowaną za pomocą kluczyka
  • wyłącznik klawiszowy - montowany standardowo na zewnątrz garażu. Umożliwia sterowanie napędem bramy.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.