X
Kod
X
DACH-POL

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY

DACH-POL Holding

Inteligentny dom

Systemy inteligentnego domu - automatyka domowa. Sprawdź i przekonaj się, jak inteligentny może być Twój dom.  Popraw komfort Twojego życia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom FIBARO.

FormularzFormularz szybka wycena

Inteligencja

Inteligentny dom, jaki Państwu proponujemy, działa w oparciu o system FIBARO, który aktualnie jest najlepiej dopracowanym rozwiązaniem z zakresu automatyki budynków. Cechą charakterystyczną tego systemu jest bezinwazyjna instalacja, dzięki zminiaturyzowanym modułom zamontowanym w puszce podtynkowej włącznika lub gniazdka. System Fibrao nie wymaga dodatkowych kabli sterujących. Komunikacja pomiędzy modułami odbywa się w obrębie sieci Mesh, która pozwala na bardzo szybkie przesyłanie informacji pomiędzy modułami a centralą.

Oko monitorujące dom

FIBARO MOTION SENSOR to inteligentny czujnik ruchu niewielkich rozmiarów. Posiada minimalistyczny design w kształcie kociego oka. Jest to urządzenie w pełni mobilne – można je przenosić w dowolne miejsca lub zamontować na stałe. MOTION SENSOR posiada bardzo wydajną baterię,– pozwala na ciągłą pracę nawet do dwóch lat, wyposażony jest w czujniki ruchu, temperatury, światła oraz akcelerometr.

Ochrona przed dymem

FIBARO SMOKE SENSOR to bardzo małe i niezwykle czułe urządzenie, które błyskawicznie wykrywa nawet niewielkie zadymienie. W momencie zagrożenia wyślę powiadomienia do wszystkich domowników poprzez e-mail, wiadomość PUSH czy SMS. Za pomocą światła i dźwięku poinformuje o niebezpieczeństwie, włączy również oświetlenie wyznaczające najkrótszą drogę ewakuacyjną z budynku.

Więcej niż czujnik zalania

FIBARO FLOOD SENSOR to bardzo małe, czułe urządzenie, działające w każdym położeniu, przez co można je umiejscowić w miejscach trudnodostępnych. Urządzenie błyskawicznie poinformuje o Cię o zalaniu, dzięki czemu będziesz mógł zadziałać błyskawicznie. Dzięki FLOOD SENSOR można zapomnieć o szkodach spowodowanych przez niekontrolowany wyciek wody. Czujnik wyślę sygnał do głównego zaworu wody i zamknie go, zapobiegając przy tym większym szkodom.

Czujny strażnik wejścia

FIBARO DOOR/WINDOW SENSOR jest bezprzewodowym, zasilanym przez baterię magnetycznym czujnikiem otwarcia. Montuje się go między innymi w oknach, roletach, drzwiach i bramach garażowych. Dzięki stworzeniu zaawansowanych scen idealnie integruje się z zastosowanymi systemami bezpieczeństwa.

Sterowanie roletami

Sterowanie elektrycznymi roletami, żaluzjami oraz bramami garażowymi umożliwi Ci FIBARO Roller Shutter 2. Potrzebny będzie jedynie smartfon lub tablet. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z klawiszami ściennymi, ma również funkcję pomiaru zużycia prądu. Można otwierać i zamykać rolety, żaluzje i bramy o określonej godzinie z dowolnego miejsca na ziemi gdzie mamy dostęp do internetu. Ustawienie rolet i żaluzji można tak zaprogramować aby reagowały na zmianę warunków atmosferycznych.

Twój cudowny dzień w inteligentnym domu

Zobacz, jak cudownie może wyglądać Twój dzień z innowacyjnym systemem FIBARO. Dzięki niemu mogą Państwo zaprojektować swoją wymarzona pobudkę. Dopasować system tak aby przejął obowiązki lub czynności, które wykonujemy każdego dnia.