dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna to produkt, który jest najprawdopodobniej najstarszym rodzajem pokrycia dachowego. Jest on stosowany przez ludzi od stuleci co świadczy o jego wysokiej jakości.
Jedną z wielu zalet dachówki ceramicznej jest jej różnorodność, co pozwala na dopasowanie jej do wyglądu budynku o tradycyjnej architekturze, jak i nowoczesnej. Oprócz tego jest ona bardzo trwała i jednocześnie ciężka. To jest jej zaletą, ponieważ dzięki temu dachówka jest odporna na przykład na działanie wiatru oraz inne zjawiska atmosferyczne.


Kolejnym plusem dachówki ceramicznej jest to, iż izoluje ona dźwięki z otoczenia, jest także stabilna dzięki swojemu ciężarowi. Dachówka ceramiczna wytwarza dodatkowo przyjemny mikroklimat, dzięki czemu nasz dach odporny jest na działanie i rozwój pleśni. Jest to ogromna zaleta, zwłaszcza jeżeli myślą Państwo o zagospodarowaniu poddasza. Dodatkowo dachówka ta rzadko wymaga remontów oraz innych prac konserwacyjnych.
Należy także pamiętać, aby ułożenie dachówki zlecić fachowcom, ponieważ ta czynność wymaga kwalifikacji. Będzie to z pewnością gwarancją jak najdłuższej żywotności dachówki ceramicznej.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.