Drzwi drewniane

Drzwi drewniane mają nadłuższą tradycję i  nie bez powodu. Drewno ogólnie kojarzy się z klasyką, elegancją i wyważeniem, bardziej szczegółówo odnosi się do ciepła, jakie nierozerwalnie jest związane z wyglądem pięknie obrobionego drewna. Jeśli takich właśnie cech poszukują Państwo w wymarzonych drzwiach, to właśnie je Państwo znaleźli. O resztę zatroszczyliśmy się wraz z firmą DAKO, mamy więc do zaoferowania masywne drzwi drewniane zapatrzone w systemy gwarantujące Państwu izolację termiczną oraz bezpieczeństwo. Drzwi wykonane są z drewna sosnowego lub Meranti (pochodzącego z Azji, o doskonałych właściwościach technologicznych, podnoszącego prestiż gotowych wyrobów. Wyróżnia się egzotycznym rysunkiem słojów niespotykanym wśród rodzimych gatunków drewna, który stanowi jeden z głównych powodów jego popularności).


 

Mogą Państwo wybierać pomiędzy dwoma rodzajami:

  • płytowymi
  • ramowo-płycinowymi.

Każdy rodzaj ma do jeszcze wiele modeli. W drzwiach płytowych skrzydło drzwi stanowi jednolitą płaszczyznę – zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. W wyposażeniu standartowym mają pakiet trzyszybowy 4/16/4/18/4 (dla głębokości zabudowy 68 mm) lub czteroszybowy 4/18/4/18/4/18/4 (dla głębokości zabudowy 92 mm), automatyczną wielopunktową zasuwnicę z ryglowaniem listwowym, która rygluje drzwi po zamknięciu, bez konieczności używania klucza, wytrzymałe i stabilne zawiasy, gwarantujące płynną pracę drzwi oraz podnoszące bezpieczeństwo domowników, energomiczną klamkę, dopasowaną do klamek okiennych oraz wkładkę z motylkiem lub kluczykiem. Z kolei drzwi ramowo-płycinowe wypełnione są wodoodpornym panelem termoizolacyjnym lub szybą zespolonej. Aby zwiększyć izolacyjność ciepła zastosowano aluminiowy termopróg. Wymiar jest zależny od życzenia klienta, głębokość zabudowy wynosi 68mm lub 92 mm. Do każdego wybranego modelu można dopasować kolor i ewentualne doposażenie (klamki, pochwyty, szyby, wkładki, zasuwnice).

 

 

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.