Drzwi z PVC

Drzwi wejściowe wykonane z PVC są doskonałym rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje wysokiej estetytki idącej w parze z funkcjonalnością. Są połączeniem piękna, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności oraz wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu cały budynek nabiera charakteru. W naszej ofercie z pewnością odnajdą Państwo zarówno odpowiedni rodzaj, jak i konkretny model, który w pełni będzie odpowiadał Państwa gustom i stylistyce domu. 

Szeroka paleta barw, bogate wzornictwo wypełnień i wariantów wyposażenia opcjonalnego (m.in. pochwyty, klamki, szyby, zasuwnice, wkładki, czytnik lini papilarnych) sprawiają, że każdy znajdzie rozwiązanie idealnie pasujące do jego oczekiwań i wyobrażeń.

W ofercie mamy drzwi wejściowe firm DAKO i WIKĘD. Firma DAKO proponuje dwa rodzaje drzwi z PVC:

  • nakładkowe
  • wsadowe.

Łączy je bogaty wybór modeli oraz kolorów. W drzwiach nakładkowych skrzydło od zewnątrz stanowi jedną płaszczyznę (nakładany jest na nie aluminiowy panel), dodatkowo profil PVC jest w nim - podobnie jak w ramie - w okładzinie aluminiowej, wypełnieniem jest termoizolacyjna pianka poliuretanowa o grubości 65 mm.


 W wyposażeniu standartowym jest pakiet trzyszybowy 4/20/4/20/4, automatyczna wielopunktowa zasuwnica z ryglowaniem listwowym, która rygluje drzwi po zamknięciu, bez konieczności używania klucza, wytrzymałe i stabilne zawiasy, gwarantujące płynną pracę drzwi oraz podnoszące bezpieczeństwo domowników, energomiczna klamka, dopasowana do klamek okiennych oraz wkładka z motylkiem lub kluczykiem. Z kolei drzwi wsadowe DAKO mają głębokość zabudowy 70 lub 82 mm, dzięki najnowszej generacji profili PVC charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz optymalną stabilnością dzięki zastosowanym wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Dla zwiększenia szczelności wprowadzono nowy okapnik skrzydła z dwoma przyprogowymi uszczelkami szczotkowymi.

 

Firma WIKĘD oferuje:

  • drzwi PVC
  • drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym

Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu modelach, a każdy z modeli w kilku kolorach. Tak bogata oferta daje Państwu możliwość dobrania drzwi, które dodadzą szyku i elegancji, a jednocześnie będą trwałe i funkcjonalne. I to wszystko za przystępną cenę. Wypełnienie drzwiowe możliwe jest w seriach:

  • Classic (uniwersalne, nie podlegające modowym trendom)
  • Technic (ich części widokowe są wytworzone z kształtów geometrycznych)
  • Vizual (wyprodukowane są ze zaszklonego sandwicza bez ozdobnych ramek)
  • Elegance (szlachetna stal nierdzewna nadaje drzwiom uzyskują swoje charakterystyczne rysy)
  • Premium (pole dla popisu Państwa fantazji: możliwość wytworzenia własnych drzwi z nieskończonej gamy kolorów i oszkleń z naszej oferty).

 

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.