Oknoplast Warszawa - sprzedaż i montaż okien

Dach-Pol jest dystrybutorem okien jednego z największych producentów na polskim rynku stolarki okiennej. Firma Oknoplast rozwija się od 1994 roku i na ten moment produkuje ponad półtora miliona okien rocznie. Świadczy to nie tylko o najwyższej jakości produktów, ale także o zaufaniu, jakie marka zdobyła na przestrzeni tych lat. Prowadzimy kompleksową sprzedaż okien Oknoplast w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.

Jakie okna wybrać?

Każdy, kto ma przed sobą budowę domu czy mieszkania, staje przed trudnym wyborem: jakie okna wybrać? Poszukiwania mogą trwać bardzo długo, bez pożądanych efektów. Dobrze jest zainspirować się nowościami i kierunkiem, w którym podąża dzisiejsza branża okienna. Jednymi z najmodniejszych modeli są te o wąskim i smukłym profilu w kolorze czarnym, z dużym przeszkleniem. Wielki powrót zapowiada także trend na białe obramowanie, natomiast drewnopodobne cieszy się stałą popularnością.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.