Powrót do domu

Długi dzień w pracy sprawia, że zasługują Państwo na odpoczynek w doskonałym klimacie, wygodzie i komforcie. Podsuwamy Państwu pomysł, jak może wyglądać powrót do inteligentnego domu zarządzanego przez system FIBARO:

GODZINA 18:00

Coraz słabsze światło wieczorne pozwala systemowi na wykrycie pory wieczornej, przez co załącza się oświetlenie ogrodu oraz fontanna.

GODZINA 18:10 

Powrót z pracy - system FIBRO wykrywa Państwa samochód, który zbliża się do posiadłości. Włącza więc oświetlenie ogrodowe i podjazdowe na całą moc, otwiera bramy: wjazdową i garażową, na koniec w grażu zapala światło. 

GODZINA 18:15

Wjazd do garażu - maksimum bezpieczeństwa: jeśli czujnik CO2 wykryje zbyt duże stężenie, włącza wentylator wydmuchujący spaliny. Jeżeli stężenie znacznie przekroczy normy, zagrażając życiu domowników, brama garażowa nie zamyka się dotąd, dokąd całe pomieszczenie całkowicie nie się przewietrzy.

GODZINA 18:20

Wejście do domu - następuje rozbrojenie alarmu. W przypadku gdy na zewnątrz jest już ciemno każda roleta się zamyka, a w pomieszczeniach, gdzie został wychwycony ruch, zostaje włączone światło. Włącza się telewizor z ulubionym kanałem

GODZINA 18:22

Scena PODLEJ OGRÓD - wysuwają się podlewaczki i zaczynają swoją pracę, jednocześnie spada oświetlenie (do 50%). 

GODZINA 18:25

Przychodzi gość w odwiedziny. Rozmowa jest transmitowana przez telefon komórkowy łączący się z domofonem. Podczas otwarcia bramki przez któregoś z domowników automatycznie wzrasta do maksimum oświetlenie w ogrodzie, a zraszacze wyłączają się.

Partnerzy firmy

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami zapisz się

Wszystkie wizualizacje architektoniczne są autorstwa firmy DOM PASJA Łukasz Giełdoń Pracownia Projektowa ich kopiowanie jest zabronione, objęte są prawami autorskimi.